Para Çekme

Piabet Para Çekme


giriş

Bahis siteleri tercih edileceği zamanlarda öncelikli olarak belirli başlı noktaları incelenir. İşte bu incelene noktaların en başında da para çekme işlemleri gelir. Çünkü herkes bir siteden kazanç elde ettikten sonra nasıl çekim yapabileceklerini merak eder. İşte bu sitede de ilk olarak yapılan araştırmalar arasında Piabet para çekme şeklindeki araştırmaların gerçekleştirildiği görülüyor. Bu sitenin içerisinde yer alan para çekme işlemlerinde öncelikli olarak yöntem çeşitliliğinin bulunduğunu belirtebilmek mümkündür. Para çekme işlemleri için ilk başta canlı destek hattı üzerinden para çekme talepleri verilmelidir. 7/24 bu talepler kabul edilmekte olup daha sonrasında hangi yöntem ile ve ne kadar çekim yapmak istendiği yetkililere belirtilir. Ardından da para çekme işlemleri başlatılmış olur.

Piabet Para Çekme Yöntemleri

Piabet para çekme işlemleri için site içerisinde belirlenen yöntemler de tabi ki çok önemlidir. Piabet para çekme yöntemleri araştırması yapıldığında banka havalesi, Envoysoft, Paygiga, Papara, Neteller, Ecopayz, kredi kartı ve Neropay yöntemlerinin kullanıldığı görülmektedir. Bu yöntemler ile minimum olarak yapılacak olan para çekme işlemlerinin limitleri sabittir. Minimum olarak 100 TL tutarında çekimler gerçekleştirilebilmektedir.

Piabet Para Çekme Yardımları

Para çekme işlemleri özellikle bir sitede ilk kez gerçekleştirileceği zamanlarda yardımlar da talep edilebiliyor. Piabet para çekme yardımları eğer talep edilmek istenirse, bu sitenin en alt sağ kısmında yer alan canlı destek hattından söz edilebilir. Bu merkezden zaten yukarıda da bahsedildiği üzere para çekme talepleri yapılıyor. Bu para çekme işlemleri sırasında, öncesinde ya da sonrasında işlemin yöntem seçenekleri hakkında, işleyişi hakkında ve daha akıllarda soru işareti olan pek çok konu hakkında yardım ve bilgilendirmeler bu merkez üzerinden 7/24 olarak alınabiliyor.

Piabet Ödeme Güvenilirliği

Piabet para çekme işlemleri kazançların nakit olarak elde edildiği bir işlem olduğu için, ödeme güvenilirliği de araştırılıyor. Acaba bu site gerçekten ödeme yapıyor mu diye merak eden kişiler için Piabet ödeme güvenilirliği bulunan bir sitedir yorumu da gerçekleştirilebiliyor. Bu yorumun yapılmasındaki en temel neden ise tabi ki içerisinde yer alan Curacao lisansıdır. 2016 senesinden beri bu lisansla hizmet vermektedir ve bu lisans sayesinde para çekme işlemlerinde hiçbir adaletsiz durum oluşmamaktadır. Müşteri yorumlarından da bu ödeme güvenilirliği anlaşılabilmektedir.