Piabet Dns Ayarları Değiştirme

Kuşkusuz tüm bahis severler sitelere erişim engellendikten sonra sitelerin yanında yer alan numaraları değiştirerek yeni site adresini bulmakta zorlandıkları olmuştur. Piabet bu konuda kullanıcılarına tamamen kolaylık sağlasa da bazı durumlarda üyeler sıkılabiliyor. Bunun önüne geçmek için Piabet dns ayarları değiştirme gibi bazı işlemler gerekebiliyor. Bilgisayarınızın dns ayarlarını uygun biçimde değiştirdikten sonra siteye herhangi bir numara eklemeye gerek kalmadan ulaşmanız mümkün. Dns ayarlarını nasıl değiştirmeniz gerektiği konusunda bir çok makale mevcuttur.

Piabet Giriş İçin Dns Ayarları Değiştirme

Piabet giriş için dns ayarları değiştirmekonusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bilgisayardan giriş yapıyorsanız sağ alt tarafta wi-fi simgesine tıklayarak ağ yapılandırmasına giriş yapmamız gerekiyor. Burada bizleri karşılayan ekranda dns bölümünü göreceğiz. O alana uygun dns kodunu yazarak işlemi tamamlamak mümkün. Genel olarak dns 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 olarak karşımıza çıkar. Bu kodlar tabi ki her zaman değişiklik gösterebilir. Fakat bir kere bu kodu girdikten sonra sıkıntısız biçimde sürekli siteye erişim sağlayabileceksiniz.

Piabet Giriş Yapamıyorum Sorun Nedir

Piabet her ne kadar kullanıcılarına karşı koyduğu vizyonlarla giriş yapma konusunda yaşanan sıkıntıların önüne geçmiş olsa da tabi ki her sitede olduğu gibi burada da bazen üyeler tarafından sorun yaşanmaktadır. Piabet giriş yapamıyorum sorun nedir diye soracak olursanız sitenin ülkemizde yaşanan sansür nedeniyle sürekli adres değişikliğine gidiyor olmasıdır. Yeni adresleri sosyal medya hesaplarından , sms ve mail ile almanız mümkün. Bu konuda herhangi bir üye şikayeti bulunmamaktadır. Bu da siteyi üst seviyelere taşımaktadır.

Piabet Vpn İle Giriş Yapma

Güvenlik ile alakalı vpn kullanıyorsanız bunun maalesef ki işe yaramadığını söylememiz gerekecek. Aksine siteyi sizlere yavaş biçimde kullandırmaya sebebiyet vermektedir. Eğer ki giriş adresinin sürekli değişmesinden şikayetçiyseniz ve vpn kullanmak istiyorsanız bunun yerine dns ayarı değişikliğine gitmeniz gerekecek. Piabet vpn ile giriş yapma konusunda her sitede olduğu üzere sorunların çözülmediği gibi site kullanıcılarına daha da yavaş olarak hizmet vermiş oluyor. Dns ayarlarında ufak bir değişikliğe giderek adres değişikliği sorununu tamamen çözebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir