Piabet Giriş Adresi Değişirse Bana SMS Gelir mi

Piabet sitesinin üyeleri ile iletişim kurma konusunda tercih ettiği seçeneklerden bir tanesi, kısa mesaj uygulaması yani SMS uygulamasıdır. Bilindiği üzere, üye olma aşamasında irtibat amacı ile vermeniz gereken bir cep telefonu numarası bulunmaktadır. Vermiş olduğunuz bu cep telefonu numarasına müşteri hizmetleri, güncel duyurular hakkında kısa mesaj göndermektedir. Gönderilen kısa mesajları içerisinde, aynı zamanda piabet giriş adresi değişirse bana SMS gelir mi? Sorusunun karşılığı da bulunmaktadır.

Piabet Giriş Adresi SMS İle Bildirilir mi?

Elbette ki bu yönde bir uygulama, hızlı ve güvenli bir uygulama bulunmaktadır. Piabet giriş adresi SMS ile bildirilir mi? Eğer SMS iptal işlemini gerçekleştirmemiş iseniz, müşteri hizmetleri ile canlı destek hattı ile görüşüp, SMS iptal işlemi şeklinde bir talimat vermiş iseniz, bir adres değişikliği meydana geldiğinde, piabet güncel giriş adresi belirlendiğinde, cep telefon numaralarına yeni giriş adresi anında gelecektir.

Piabet Giriş Adresi Değişti SMS Gelmedi

Eğer bir adres değişikliği yaşandığı anda, sizlerin cep telefon numarasına SMS gelmemiş yani kısa mesaj ile bildirim yapılmamış ise, piabet giriş adresi değişti SMS gelmedi Sorusunun ya da ifadesinin karşılığında, yapmış olduğunuz işlemlere bakmanız gerekecektir. SMS uygulamasına katılım zorunludur. Ancak yapacağınız bir başvuru ile birlikte, özellikle canlı destek hattı ile yapacağınız görüşmede, anında sistem dışarısına çıkabilirsiniz. Sistem dışarısına çıkmış iseniz ve siz bunu hatırlamıyor iseniz, elbette adres değişikliğinin gündeme gelmesi durumunda, tarafınıza yani size ait olan cep telefon numarasına, kısa mesaj ile bilgilendirme yapılmayacak yani yeni giriş adresi hakkında SMS gönderilmeyecektir.

Piabet Giriş Adresi SMS İle Nasıl Alınır?

Piabet giriş adresi nasıl alınır? Piabet sitesine üye olma aşamasında, cep telefonu numaranızı vermeniz gerekecektir. SMS uygulamasına bu şekilde zorunlu olarak katılırsınız. Eğer adres değişikliğinde hızlı bir şekilde, yeni giriş adresine ulaşmak istiyor iseniz, SMS iptal işlemini yapmamanız tavsiye edilecektir. Eğer bu yönde bir talimat vermez ve kısa mesaj uygulamasına devam ederseniz, yeni giriş adresine hızlı bir şekilde, emin bir şekilde, güvenli bir şekilde, cep telefonu ile kısa mesaj uygulaması ile erişme şansına sahip olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir