Piabet Giriş Adresi Değişmesinde Hesabım Korunuyor mu

Hesap, 18 yaşında ya da 18 yaşın üzerinde olan herkesin, kendi adına ve soyadına, kendi ikametgah adresine, kendi ip adresine ait açmış olduğu kullanıcı profili anlamına gelmektedir. Hesap meydana getirilmeden, para ile piabet sitesini kullanılıp, para kazanma şansının elde edilmesi mümkün değildir. Açmış olduğunuz hesap ile bütün bahis hizmetlerini ve oyun hizmetlerini, 7/24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Kullanma aşamasında site kapatılmış, giriş adresi değişmiş olabilir. Bu durumda piabet giriş adresi değişmesinde hesabım korunuyor mu? Sorusunu gündeme getiriyor iseniz, elbette aynı hesap bilgilerinin kullanıldığını ve koruma altında olduğunu bilmelisiniz.

Piabet Giriş Adresi Değişmesinde Bilgilerim Korunuyor mu?

Bilgi paylaşımı, üyelik kayıt formu esnasında bilgi paylaşımı, para yatırma esnasında bilgi paylaşımı para çekme esnasında gündeme gelmektedir.  Kişisel bilgileri paylaşmanız, isim, soy isim ve benzeri kişisel bilgileri paylaşmanız, banka hesabı, kart bilgisi gibi finansal bilgileri paylaşmanız mümkündür. Bir adres değişikliği gündeme geldiğinde, bu tip kişisel bilgilerin tamamı yine koruma altında olacaktır. Sistem içerisinde kaydedilecek, şifreleme programları kullanılacak ve yeni giriş adresi belirlendiğinde, yeni giriş adresinde de kullanılır hale getirilecektir.

Piabet Giriş Adresi Değişmesinde Belgelerim Korunuyor mu?

Belge talebi ile üye olan herkes, en azından bir defa karşılaşacaktır. Hiçbir şey olmaz ise, hesap doğrulama işlemleri kapsamında bu yönde bir talep ile karşılaşacak ve müşteri hizmetlerine sizlerden istenen belgeleri göndereceksiniz. Alınan belgeler bir defa istenecek, sistem içerisinde kayıt altında tutulacak, şifreleme programları ile muhafaza edilecek ve gizlilik politikası kapsamında, üçüncü şahıslara aktarılmayacaktır. Aynı uygulama, aynı prensipler, giriş adresinin değişmesi konusunda da geçerlidir. Yeniden belge göndermeniz gerekmez. Mevcut belgeler sistem içerisinde vardır. İhtiyaç duyulması halinde kullanılır.

Piabet Giriş Adresi Değişmesinde Yeni Hesap Açılacak mı?

Piabet giriş adresi değişmesinde hesabım korunuyor mu? Sorusunun cevabı, hesap açısından, bilgi açısından, belge açısı yukarıda verilmiştir. Hesap korunacaktır. Yeni adreste aktif halde bulunacaktır. Yeniden hesap açmanız, yeniden bir profil meydana getirmeniz gerekmeyecektir. Aynı bilgileri kullanıp, sistemi, siteyi 7/24 değerlendirecek ve para kazanma şansına kavuşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir