Piabet Giriş Adresi Güncellenmiştir

Piabet sitesinin işleticisi konumunda bulunan Webforce Entertainment N.V  tarafından, müşteri hizmetleri kanalı ile bir açıklama yapılmış ve piabet giriş adresi güncellenmiştir şeklinde bir duyuru, piyasaya, bahis piyasası ile birlikte oyun piyasasına aktarılmıştır. Artık Türkiye’de, Türkiye ip adresleri üzerinden siteyi kullanmak isteyen herkesin, adı verilmiş Limited Şirketi’nin müşteri hizmetleri aracılığı ile yapmış olduğu açıklamaların değerlendirilmesi ve bu açıklamalar içerisinde bulunan adresin kullanılması gerekecektir.

Piabet Adresi Güncellenmiştir Hizmetler Verilmeye Başlanmıştır

BTK kararı ile sitenin kapatılmış olduğuna dair bir uyarı yazısını ekranlarda gördüğünüzde, hata kodu uyarı yazısını ekranlarda gördüğünüzde, böyle bir sayfa bulunamadı ve benzeri bir yazıyı ekranlarda gördüğünüzde, piabet giriş problemi yaşandığını bilmelisiniz. Bu uygulama, bu olumsuzluk ya da bu giriş problemi ile birlikte, piabet giriş adresi güncellenmiştir hizmetler verilmeye başlanmıştır. Yapacağınız işlem belirlidir. Aynı prosedürü gerçekleştireceksiniz. Aynı prosedür dahilinde piabet giriş işlemini tamamlayacaksınız.

Piabet Giriş Adresi Güncellendi Nasıl Kullanılacak?

Adres belirlemesi, adres değişikliği gündeme gelmiş olmak ile birlikte, Türkiye’de hizmetlerin tekrar geçmiş dönem standartlarında verilmeye başlandığı görülmektedir. Peki piabet giriş adresi güncellendi nasıl kullanılacak? Verilen adresi ile piabet sitesinin ana sayfasını açacaksınız. Ana sayfanın ekranlara her zamanki gibi açıldığını göreceksiniz. Hemen sağ üst köşede bulunan giriş yap şeklindeki buton üzerinden seçim işlemini yapacaksınız. Meydana getirdiğiniz, her zaman kullandığınız kullanıcı adı bilgisi ile birlikte, şifre bilgisini gireceksiniz ve giriş yap butonuna basacaksınız. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Piabet Giriş Adresi Güncellendi Yeni Hesap Gerekiyor mu?

Tereddüt duyulan, yanlış bilinen, yanlış anlaşılan ya da değerlendirilen konulardan ya da sorulardan bir tanesi de, karşınıza piabet giriş adresi güncellendi yeni hesap gerekiyor mu? Şeklinde çıkmaktadır. Bu yönde bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Zaten sistem güvenlik programları, ip tanımlama sistemi ya da hesap doğrulama veya hesap onay işlemleri bu yönde bir işleme engel olacaktır. Yapacağınız işlem yazının bir üst bölümünde açıklanmıştır. Yeni adresi kullanıp, giriş butonu üzerinden seçim yapıp, eski bilgileri girip, giriş yap butonuna basmanız yeterlidir. Yeni hesap açmanıza, yeniden hesap belirlemeye çalışmanıza gerek yoktur. Bahsedildiği gibi sistem buna izin vermeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir