Piabet Giriş İçin Atılan SMS’ler İptal Edilir mi

Piabet sitesinin üyelere duyuru yapma konusunda tercih ettiği iletişim kanallarının arasında, SMS ya da diğer ismi ile kısa mesaj uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaya katılım zorunludur. Piabet üyelik işlemleri için kayıt belgesini ekranlara açtığınızda, sizlerden talep edilen bilgilerin içerisinde, cep telefon numarasının bulunduğunu göreceksiniz. Üyelik işlemlerini tamamlanabilmesi için, buraya numara yazmanız zorunludur. Numarayı yazarsınız, üyelik aktif hale getirilir. Sistem otomatik olarak çalışmaya başlar. Bu uygulamanın dışına çıkma konusunda inisiyatif sizde bulunacaktır. SMS sisteminde kaldığınız sürece bildirimler cep telefon numarasına gelecektir. Gelen bildirimlerin arasında yeni giriş adresi de bulunacaktır. Herhangi bir rahatsızlık duyuyor iseniz, sistem dışına çıkmanız mümkündür. Aynı şekilde piabet giriş için atılan SMS’ler iptal edilir mi? Sorusunun karşılığını da yerine getirmeniz mümkündür.

Piabet Giriş İçin Atılan SMS Nasıl İptal Edilir?

Klasik SMS iptal işlemini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Yeni giriş adresi ile ya da mevcut giriş adresi ile piabet giriş işlemini gerçekleştireceksiniz. Ana ekran üzerinde gördüğünüz 7/24 canlı destek hattı ile bir görüşme başlatacaksınız. Müşteri hizmetleri temsilcisine SMS iptal işlemini gerçekleştirmek istediğinizi belirteceksiniz. Başvuru yapan şahsın yani sizin kimliğiniz doğrulanacak ve talebiniz dikkate alınıp, sistem sonuçlanacaktır.

Piabet Giriş İçin Sadece SMS Alınır mı?

Sadece giriş adresinin bildirilmesi konusunda SMS alınması, diğer bütün duyuruların sistem dışında bırakılması şeklinde bir uygulama yoktur. Bu yönde bir talep dikkate alınmayacaktır. SMS bir bütündür. Eğer iptal başvurusu yapacak iseniz, yeni giriş adresini alma ihtimalinin de ortadan kalktığını bilmelisiniz.

Piabet Giriş İçin Atılan SMS’ler Doğru mu?

Yukarıda piabet giriş için atılan SMS’ler iptal edilir mi? Gibi bir sorunun cevabı verilmiştir. İptal edip etmeme konusunda inisiyatif sizlere bırakılmıştır. Tereddüt duyuyor iseniz, SMS ile yapılan bildirimlerde ki adresin doğruluğundan şüphe duyuyor iseniz, yanlış bir düşünce içerisinde bulunduğunuzu bilmelisiniz. SMS sistemi piabet sitesinin müşteri hizmetleri tarafından gündeme getirilmiş bir uygulamadır. Otomatik mesaj sistemi anlamına gelmektedir. Elbette bu uygulama ile birlikte sizlere gönderilmiş giriş adresi doğru adres, güncel adres ya da resmi yeni giriş adresi olacaktır. Son uygulamada bütün üye olan şahısların cep telefon numarasına piabet yeni giriş adresi piabet980, SMS aracılığı ile gönderilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir