Piabet Giriş Sorunu Yaşıyorum Üyeliğim İptal mi Oldu

Giriş sorunu sitenin ana sayfasının açılmaması, giriş yapacağınız sayfanın ekranlara gelmemesi anlamına gelmektedir. Bir giriş sorunu ortaya çıktığında sayfayı göremezsiniz. Ekranlarda bir teknik hata kodu ile karşılaşabilirsiniz. Böyle bir sayfa bulunamadı yazısını görebilirsiniz ya da BTK ile kapatıldığına dair bir yazıyı, resmi bir yazı şeklini ekranlarda görebilirsiniz. Bir sorun mudur? Bu yabancı bahis sitesi olması nedeniyle, sitenin Türk yasaları gereği yetkilendirilmiş makamın görevini yaptığı gerçeğini, siteyi kapattı gerçeğini ortaya çıkarmaktadır. Sizin ile sizin üyelikleriniz ile herhangi bir ilgisi yoktur. Dolayısı ile piabet giriş sorunu yaşıyorum üyeliğim iptal mi oldu? Sorusunu gündeme getirmenize dahi gerek yoktur.

Piabet Giriş Sorunu Yaşıyorum Üyeliğim Geçerli mi?

Elbette açılmayan sayfa ile birlikte, piabet yeni giriş adresi piabet616 üzerinden hareket edebilir ve sayfayı açabilirsiniz. Bu durumda üyeliğin iptal olmadığını görebilmeniz için, giriş yap butonu üzerinden seçim yapmalı, kullanıcı adı bilginizi girmeli, hemen arkasından şifre bilgisini girmeli ve ekranda gördüğünüz giriş yap butonuna bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra, basmalısınız. Göreceğiniz üzere site, kullanıcı adınız, sizin hesap bilgileriniz ile açılacaktır. Yani üyeliğin iptal edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Piabet Giriş Sorunu Yaşıyorum Yatırdığım Para Silindi mi?

En fazla yanlış bilinen konulardan bir tanesi de, yeni giriş adresinin ortaya çıkması ile birlikte, üye hesaplarında bulunan paraların silinme işlemidir. Elbette ki bu yönde bir uygulamanın gündeme gelmesi söz konusu olmayacaktır. Adresi kullanacaksınız, hesaba geleceksiniz, hem yatırdığınız paraların hesapta olduğunu, hem kazandığınız promosyonların, hem de kazandığınız paraların hesapta olduğunu göreceksiniz.

Piabet Giriş Sorunu Yaşıyorum Yeniden Üye Olmam Gerekiyor mu?

Gündemde yer tutmaya devam eden piabet giriş sorunu yaşıyorum üyeliğim iptal mi oldu? Sorusunun karşılığında alabileceğiniz olumsuz bir cevap yoktur. Üyelik iptal edilmemiştir. Ayrıca yeni giriş adresi ile hizmet alabilmeniz için, mevcut bir üyelik bulunması durumunda yeniden üyelik açmanız mümkün değildir. Bu yönde bir uygulamaya gerek yoktur. Zaten hesap doğrulama, ip tanımlama ve diğer güvenlik tedbirleri birden fazla hesap açmanıza izin vermeyecektir. Tespit edilecektir ve tüm üyeliklerin iptal edilmesi gibi bir olumsuz durum ortaya çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir