Piabet Hesap Dondurma

Piabet sitesinde açmış olduğunuz hesaplama aşamasında, bir gerekçe belirtilmek suretiyle, piabet hesap dondurma işlemi ile karşılaşma ihtimaliniz bulunmaktadır. Aslında hesap dondurma işlemi, piabet sitesi tarafından yapılma ihtimali bulunan işlemler ve üye tarafından yapılabilecek işlemler olarak iki gruba ayrılmaktadır. Her iki seçeneğinde herhangi bir zaman diliminde gündeme gelmesi ya da getirilmesi mümkündür.

Piabet Sitesi Hesap Dondurma Yapar mı?

Bazı gerekçeler ortaya çıkmış ise, piabet sitesi bu durumu sizlere anlatan bir ileti gönderir ve bu iletiye geri dönüş sağlanana kadar, hesap dondurma işlemi yapılabilir. Bu gerekçelerin arasında, birden fazla hesap açma, 18 yaş sınırı, haksız kazanç elde etme, bilinçli ya da bilinçsiz olarak yanlış bahis kuponu yapma, oyun oynama gibi hareketler bulunabilir. Bu durumda piabet müşteri hizmetleri üzerinden sizlere bir ileti gönderir, durumu anlatır. Cevap vermeniz talep edilir. Bazı durumlarda cevap verme sürecine kadar, hesap dondurma yani hesap askıya alma işlemi yapılabilir. Cevap verdiğiniz anda, bilgi ve belge gönderdiğiniz ve kendinizi haklı duruma getirdiğiniz anda, dondurma işlemi iptal edilir, hesabınız tekrar aktif hale getirilir.

Piabet Hesap Dondurma İşlemi Yapabilir miyim?

Siz de açmış olduğunuz hesabınızı, istediğiniz an dondurma işlemi ile gündeme getirebilirsiniz. Yani mevcut bir hesabı tekrar kullanmaya karar verene kadar, askıya alma işlemi ile dondurabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetleri ile görüşme yapmanız gerekmektedir. Sadece canlı destek hattı ile görüşüp, müşteri hizmetleri temsilcisine hesap dondurma işlemini yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Anında hesap dondurma işlemi yapılır ve siz tekrar piabet sitesine giriş işlemi yapana kadar, mevcut hesabınız ve hesap bilgileriniz koruma altına alınır.

Piabet Hesap Dondurma İşleminde Ödeme Yapıyor mu?

Piabet hesap dondurma işlemi konusunda sizlere bir ileti göndermiş ise, verilen süre içerisinde geri dönüş sağlamanız gerekecektir. Geri dönüş sağlamanız durumunda, haksız olduğunuz şeklinde bir anlayış gündeme gelecektir. Bu durumda yatırdığınız para elbette sizlere geri ödenir. Piabet sitesine yatırmış olduğunuz paralara el konulması, sıfırlanması, tarafınıza ödenmemesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir