Piabet Üyelik Oluştur

İstediğiniz zaman inisiyatif sizde bulunmak kaydı ile bu sitede çalışma amacı ile piabet üyelik oluştur işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik oluşturmanız için, zaman olarak bir araştırma yaptığınızda, maksimum 5 ya da 6 dakikalık işlem süresi ile karşılaşacaksınız. Basit bilgileri vereceksiniz. Başvuru yapacaksınız, onaylanacaksınız ve hesap sahibi olacaksınız.

Piabet Üyelik Şartları

Hesap açabilmeniz için, piabet üyelik şartları dahilinde olmanız ve bu şartları sağladığınız gördükten sonra başvuruyu başlatmanız gerekmektedir. Nedir bu şartlar? Bir kere kesinlikle 18 yaşında ya da üzerinde bulunacaksınız. Yalan beyan vermeyin. İspatlayıcı nitelikteki belge talebi ile karşılaşabilirsiniz. Bir tane hesap açmak zorundasınız. Bu konuda da yalan beyan vermeyin. Birden fazla hesap açmaya çalışmayın. Açtığınız hesapları doğrulayacaksınız. penye talebi vereceksiniz. Bunu unutmayın. Koşulları okuyup kabul edeceksiniz, anlayacaksınız, kurallar dahilinde hareket edeceksiniz. İkametgah adresi, ip adresi üzerinden açılacak hesaplara dikkat edeceksiniz.

Piabet Üyelikte Hangi Bilgileri Talep Ediyor?

Üyelik açmaya, üyelik başvuru formu üzerinden başlayacaksınız. Elbette bu başvuru formu üzerinde birtakım bilgilerin talep edildiğini göreceksiniz. Piabet üyelikte hangi bilgileri talep ediyor? Adınız gibi, soyadınız gibi, orta adınız gibi, doğum tarihiniz gibi, adresiniz gibi, cep telefon numarası, irtibat telefon numarası ve para birimi gibi basit bilgilerin talep edildiğini göreceksiniz. Klasik bankacılık işlemlerinde görülen yüksek güvenlik dereceli özel bilgilerin talep edilmesi ihtimali bulunmamaktadır.

Piabet Üyelikte İstenen Belgeler

Üyelik açmak için belge talebi ile de karşılaşmayacağınızı bilmelisiniz. Piabet üyelikte istenen belgeler yoktur. Taahhüt vereceksiniz, 18 yaşın üzerinde olduğunuzu beyan edeceksiniz. Kullanım koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı, birden fazla hesap açmayacağınızı beyan edeceksiniz. Vermiş olduğunuz ifade geçerli sayılacaktır ve buna istinaden belge talebi gündeme gelmeden hesap aktif hale getirilecektir.

Piabet Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Piabet üyelik oluştur işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, parasal bir değer ile bir talep ile karşılaşmazsınız. Piabet üyelik ücreti ne kadar? Üyelik ücreti yoktur. Ödenmesi gereken bir para yoktur. Hizmet bedeli, üyelik aidatı, haftalık, aylık, yıllık bir parasal değer, işlem ücreti gibi hiçbir para anlayışı, hesap açılması ve hesabın aktif hale getirilip, kullanılması konusunda sizlerin karşısına çıkarılmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir